Profesionálny DJ z Košíc na svadby, 50-tky, stužkové, firemné akcie, rodinné oslavy, plesy a iné ...

O mne

Vítam Vás na mojej DJ stránke. Úvodom mi dovoľte aby som sa Vám krátko predstavil. Moje umelecké meno je Dj Artist. Spoločenským eventom ako napr: svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, 50-tky, firemné akcie a iné sa venujem 18 rokov. Svadobný DJ je ten kto je bezprostredne v styku s publikom, na ňom je úloha zabaviť hostí, komunikovať s publikom a viesť zábavu tým správnym smerom. Skúsený DJ vie okrem klasických svadobných štandardov zvládať aj niektoré nepredvídané situácie, ktoré sa môžu vyskytnúť a na ne rýchlo a profesionálne reagovať. Ak hľadáte profesionálneho DJ na Vašu oslavu tak ste na dobrej adrese.

Moderovanie

Od samotného privítania hostí v sále, cez prípitok, blahoželania, uvedením prvého mladomanželského tanca, oboznámenia o programe, až k celkovej komunikácii s publikom počas tanečných kôl. Kvalitný verbálny prejav je ďalším nosným pilierom, ktorý prispeje k správnemu smerovaniu Vašej hostiny. Nebojím sa chytiť do ruky mikrofón a informovať hostí o tom, čo sa bude diať. 

NEPODCEŇUJTE VÝBER Dj-ja NA SVADBU A NEROZHODUJTE SA LEN PODĽA CENY, HUDBA - ZÁBAVA JE TO JEDNA Z NAJDÔLEŽITEJŠÍCH VECÍ NA SVADOBNEJ HOSTINE !!!

Dj Artist - Košice, Dj na Vašu svadbu, tiež na https://pro-music.szm.com/